Eupedia
Eupedia Genetics


Eupedia > Genetyka > One Family One World DNA Project

Projekt Jedna Rodzina Jeden Świat

English version Deutsche Fassung Nederlandse versie title= Version française Versione italiana Version en español Versão em Português Русская версия 日本語版

Projekt Jedna Rodzina Jeden Świat (One Family One World Project) to partnerstwo Living DNA i Eupedii zainicjowane w 2017 roku. Celem projektu jest odwzorowanie regionalnych różnic genetycznych na świecie z wysokim poziomem szczegółowości i dokładności w celu lepszego zrozumienia zarówno najnowszych, jak i starożytnych migracji i odkrycia, w jaki sposób ludzie są połączeni jako jedna wielka rodzina.

Projekty DNA

Europa

Azja

Jak mogę wziąć udział?

Projekt One Family One World jest dostępny dla wszystkich na całym świecie i składa się z dwóch części.

  • 1. Stworzenie drzewa genetyczno-genealogicznego dla każdej osoby z całego świata, niezależnie od tego skąd pochodzi twoja rodzina.
  • 2. Ustalenie regionalnych proporcji pochodzenia w obrębie krajów, podobnie jak to zostało uczynione dla Wysp Brytyjskich w projekcie "The Peopling of the British Isles". Ta część projektu adresowana jest do osób ze wszystkimi czterema dziadkami urodzonymi w odległości 80 km od siebie na obszarach, których strukturę genetyczną badamy.

Jeśli wykonałeś już test DNA z Living DNA, wszystko, co musisz zrobić, aby dołączyć do projektu, to zalogować się na swoje konto, kliknąć zakładkę "Research" i wybrać udział w naszym projekcie badawczym dotyczącym globalnych przodków, jeśli jeszcze tego nie zrobiłem.

Jeśli przetestowałeś już swoje DNA w innej firmie (23andMe, AncestryDNA, MyHeritage lub FTDNA Family Finder), możesz dołączyć do projektu tutaj za darmo. Po przesłaniu formularza z danymi rodziny, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem utworzenia Twojego konta Living DNA i zostaniesz poproszony o przesłanie swojego genomu za darmo.

Jeśli jeszcze nie przetestowałeś swojego DNA w jednej z powyższych firm, musisz zamówić Test Living DNA do wzięcia udziału.

Dane dostarczane w ramach projektu są ściśle poufne i poufne w ramach certyfikatu Living DNA ISO: 27001 w zakresie bezpieczeństwa informacji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z Polityką prywatności Living DNA.

Eupedia
Copyright © 2004-2022 Eupedia.com All Rights Reserved.